Aircraftb Airboy 186 OF E
Descriere
Date tehnice
| Presiune maximă de funcționare | 8 bar |
|---|---|
| Volum recipient sub presiune | 6 l |
| Capacitate de umplere aprox. | 90 l/min |
| Capacitate de aspirație aprox. | 180 l/min |
| Sistem de compresie | WDS |
| Cilindri/trepte | 1/1 |
| Viteza de rotație | 3400 rpm |
| Consum de energie | 1,1 kW |
| Conexiune electrică | 230 V |
| Dimensiuni (L × Î × A) | 315 × 370 × 355 mm |
| Greutate | 9,2 kg |
| Nivel de presiune acustică LpA | 97 dB(A) |
- Compresor fără ulei, ușor și portabil
- Nu este necesară schimbarea uleiului
- Aerul comprimat și condensul sunt fără ulei
- Picioarele din cauciuc amortizează vibrațiile
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
