Aircraft Mobilboy 185 OF E
Descriere
Date tehnice
| Presiune maximă de funcționare | 10 bar |
|---|---|
| Volumul recipientului sub presiune | 5 l |
| Capacitate de umplere aprox. | 90 l/min |
| Capacitate de aspirație aprox. | 180 l/min |
| Sistem de compresie | WDS |
| Cilindri/etape | 1/1 |
| Viteza de rotație | 3400 rpm |
| Consum de energie | 1,1 kW |
| Conexiune electrică | 230 V |
| Dimensiuni (L × Î × A) | 320 × 467 × 380 mm |
| Greutate | 12 kg |
| Nivel de putere acustică LWA | 97 dB(A) |
- Compresor cu piston fără ulei, prin urmare nu este necesară schimbarea uleiului și nu există ulei în condensat
- Roți robuste din plastic și mâner extensibil pentru transport ușor
- Manometru pentru afișarea presiunii de lucru
- Regulator de presiune pentru setarea presiunii de lucru dorite
- Supapă de scurgere a condensului pe rezervor
- Capac stabil din plastic care protejează compresorul
- Cuplaj rapid cu o singură mână
- Furtun spiralat de 5 m și pistol de suflat incluse în livrare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
