Aircraft Handy 201 OF E
Descriere
Date tehnice
| Presiune maximă de funcționare | 8 bar |
|---|---|
| Volum recipient sub presiune | 6 l |
| Capacitate de umplere aprox. | 102 l/min |
| Capacitate de aspirație aprox. | 179 l/min |
| Sistem de compresie | WDS |
| Cilindri/etape | 1/1 |
| Viteza de rotație | 2850 rpm |
| Consum de energie | 1,1 kW |
| Conexiune electrică | 230 V |
| Dimensiuni (L × Î × A) | 330 × 500 × 255 mm |
| Greutate | 11,5 kg |
| Nivel de presiune acustică LpA | 91 dB(A) |
- Nu este necesară schimbarea uleiului
- Aerul comprimat și condensul nu conțin ulei – fără pericole pentru mediu
- Protecția termică protejează motorul împotriva supraîncălzirii și suprasolicitării
- Recipientul sub presiune este protejat cu un strat de vopsea pulbere
- Cu toate caracteristicile de siguranță
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
