Aircraft Blackair Silence 111 OF E
Descriere
Date tehnice
| Presiune maximă de funcționare | 8 bar |
|---|---|
| Volum recipient sub presiune | 6 l |
| Capacitate de umplere aprox. | 60 l/min |
| Capacitate de aspirație aprox. | 111 l/min |
| Sistem de compresie | WDS |
| Cilindri/trepte | 2/1 |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Consum de energie | 0,68 kW |
| Conexiune electrică | 230 V |
| Dimensiuni (L × Î × A) | 370 × 355 × 330 mm |
| Greutate | 16,4 kg |
| Nivel de presiune acustică LpA | 59 dB(A) |
- Design mic și compact
- Unitate cu doi cilindri
- Funcționare foarte lină și, prin urmare, silențioasă
- Compresor cu piston fără ulei care nu necesită schimbarea uleiului și nu produce ulei în condensat
- Ieșire aer comprimat prin cuplaj rapid
- Regulator de presiune pentru reglarea lină a presiunii de lucru dorite
- Două manometre indică presiunea din rezervor și presiunea de lucru
- Motor electric cu întrerupător de circuit motor
- Picioare din cauciuc care absorb vibrațiile
- Mâner din cauciuc pentru o prindere sigură
- Recipientul sub presiune este protejat de un strat de vopsea pulbere
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
