Aircraft Airboy Silence 116 OF E
Descriere
Date tehnice
| Presiune maximă de funcționare | 8 bar |
|---|---|
| Volum recipient sub presiune | 6 l |
| Capacitate de umplere aprox. | 54 l/min |
| Capacitate de aspirație aprox. | 105 l/min |
| Sistem de compresie | WDS |
| Cilindri/trepte | 2/1 |
| Viteza de rotație | 1450 rpm |
| Consum de energie | 0,75 kW |
| Conexiune electrică | 230 V |
| Dimensiuni (L × Î × A) | 384 × 354 × 348 mm |
| Greutate | 15,5 kg |
| Nivel de presiune acustică LpA |
59 dB(A) |
- Funcționare foarte silențioasă
- Două manometre pentru afișarea presiunii din rezervor și a presiunii de lucru
- Regulator de presiune pentru setarea presiunii de lucru dorite
- Capac robust din plastic care protejează compresorul
- Cuplaje rapide cu o singură mână
- Picioare din cauciuc pentru amortizarea vibrațiilor
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
