Aeronavă Airboy 262 E
Descriere
Date tehnice
| Presiune maximă de funcționare | 10 bar |
|---|---|
| Sistem de compresie | HOS |
| Capacitate de umplere aprox. | 155 l/min |
| Capacitate de aspirație aprox. | 250 l/min |
| Volum recipient sub presiune | 2,4 l |
| Cilindri/trepte | 1/1 |
| Viteza de rotație | 2850 rpm |
| Consum de energie | 1,5 kW |
| Conexiune electrică | 230 V |
| Dimensiuni (L × Î × A) | 555 × 430 × 318 mm |
| Greutate | 22 kg |
| Nivel de presiune acustică LpA | 97 dB(A) |
- Motor electric de înaltă calitate cu cuplu ridicat
- Iluminare la pornirea motorului
- Protecție termică a motorului împotriva supraîncălzirii și suprasolicitării
- Recipientul sub presiune este protejat cu un strat de vopsea pulbere
- Pornire și oprire complet automate
- Picioare din cauciuc pentru amortizarea vibrațiilor
- Regulatorul de presiune permite setarea continuă a presiunii de lucru dorite
- Comutatoarele și fitingurile sunt protejate în mod optim împotriva deteriorării de un cadru tubular
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
